O nas

Pierwszy golden, czyli jak się zaczęło…

     Golden Retrievery to psy o łagodnym charakterze, oddane, inteligentne i bardzo przyjazne. Cechy tej rasy spowodowały, że w czerwcu 2014 roku trafiła do naszego domu pierwsza suczka tej rasy- DIORA Kedudogs(po domowemu Abi). Od początku obdarowała nas wiernością i miłością, oczywiście jest tak do dziś. Abi odkąd tylko do nas przyjechała, stała się naszym najlepszym przyjacielem i pełnoprawnym członkiem rodziny. Zainteresowanie rasą rosło z dnia na dzień, wiedza zdobyta przed zakupem poszerzała się o tą zdobytą poprzez własne doświadczenia. Goldeny stały się naszą pasją.

Po długich oczekiwaniach, w 2017 r.w naszym domu pojawiła się druga dziewczynka- Fara. Przyjechała do nas z hodowli Wi-An-Wa. Natychmiast skradła serca naszej rodziny. Mała, odważna i dzielna psotnica.

W 2022 roku do naszej hodowli dołączyła wymarzona suczka rasy Bulterier Miniaturowy zwana Felą (Odri Venturesome for Ajmen).

Nasza hodowla zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce(ZKwP), jedynej organizacji w Polsce, działającej od 1938 r., której rodowody uznawane są na całym świecie, należącej do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI).

Hodowla prowadzona jest przez technika weterynarii oraz znajduje się pod stałą opieką lekarza weterynarii.