O nas

Pierwszy golden, czyli jak się zaczęło…

     Golden Retrievery to psy o łagodnym charakterze, oddane, inteligentne i bardzo przyjazne. Cechy tej rasy spowodowały, że w czerwcu 2014 roku trafiła do naszego domu pierwsza suczka tej rasy- DIORA Kedudogs(po domowemu Abi). Od początku obdarowała nas wiernością i miłością, oczywiście jest tak do dziś. Abi odkąd tylko do nas przyjechała, stała się naszym najlepszym przyjacielem i pełnoprawnym członkiem rodziny. Zainteresowanie rasą rosło z dnia na dzień, wiedza zdobyta przed zakupem poszerzała się o tą zdobytą poprzez własne doświadczenia. Goldeny stały się naszą pasją.

Po długich oczekiwaniach, w 2017 r.w naszym domu pojawiła się druga dziewczynka- Fara. Przyjechała do nas z hodowli Wi-An-Wa. Natychmiast skradła serca naszej rodziny. Mała, odważna i dzielna psotnica.

Nasza hodowla zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce(ZKwP), jedynej organizacji w Polsce, działającej od 1938 r., której rodowody uznawane są na całym świecie, należącej do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI).

W naszej hodowli używamy akcesoria marki Hunter.